Ploegfoto’s 2022-23 +INFO TRAINERS

FANION 3-de PROVINCIALE

–> Contactgegevens: Trainer: KRISTOF DE RHO

Tel.: 0479 80 50 19

e-mail: kristofderho@telenet.be

(van links naar rechts)

BOVEN:

Milan Lavent, Thibault Van Wynsberghe, Arno De Vreese, Bram De Wever, Arne Vandenbroeck, Jens De Paepe.

MIDDEN:

(afgev.) Chris Dhondt, (T1) Kristof De Rho, Lars Dhondt, Christophe Ost, Robbie Careel, Maxim Crommelinck, Giles Heyerick, Elias De Ruyck, (T2) Gaetan Van Hulle, Andy Moerman.

ONDER:

Kobe Pannecoucke, Mathieu Dhaenens, Pieter Martens, Jurian Dierickx, Dimitri Katsalitikis, Remi Bonte.

FANION 4-de PROVINCIALE en BELOFTEN

–> Contactgegevens: Trainer T1 Fanion 4-de provinciale: MARTENS CARLO

Tel: 0475 96 05 43

e-mail: carlomartens1980@gmail.com

Trainer T2 BELOFTEN: GAETAN VAN HULLE

Tel: 0491 13 65 64

e-mail: gaetan.van.hulle@gmail.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Mats Beatsé, Lucas Moulin, Gaethan Weytens, Steven Bauters, Davy Van Houtte, Lawrence De Clercq,

Laurens Meheus, Emmanuel Liebaert, Michiel Van Rechem.

MIDDEN:

(T1) Carlo Martens, (Afgev.) Ruben Van Severen, Stan Vaernewyck, Jonas Cottens, Dries Dhondt,

Jarne Vernimmen, Arend Van Luchene, Viktor De Boever, Charly, Thibo Impe, (T2.)Geathan Van Hulle,

(Afgev.) Dylan Claes, (Verzorger) Neil Meersschout.

ONDER:

Jerko Corbani, Kenji Michels, Egan Van Severen, Guani De Boever, Thibault Moerman, Alexander Van Meirhaeghe, Yenthe Vandeameele, Simon Vandeputte.

U6

–> Contactgegevens: Trainer(s): TIMON

Tel.: TIMON: 0493 32 94 10

e-mail: timon.vdw@telenet.be

LEMONI

Tel: LEMONI : 0465 47 69 80

e-mail: lemoni.lowie@gmail.com

(van links naar rechts)

Van De Walle Timon (trainer), Wannes De Backer, Eli Saraci, Viktor De Rekeneire, Bellamy Van Houcke, Vince Soetaert, Roel De Breuck, Lemoni Lowie (trainer)

U7

–> Contactgegevens: Trainer: GIANNI VERCOULLIE

Tel: 0470 07 22 67

e-mail: gianni.vercouillie@outlook.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Trainer : Gianni Vercouillie, Gauthier Verplancke, Charles Declercq, Mathisse De Roo, Vic Coorevits, Deano Sander, Jeroom Martens, Marcel Staelens, Trainer: Bert Verplancke.

ONDER:

Maxime Vandenberghe, Alexander Vervaeck, Edward Van Hecke, Arne Heylens, Maurice Temmerman, Mathias Verscheure, Bas Lippens, Louis Caroen, Kobe Mortier.

U8

Contactgegevens: Trainer(s): YDE KATTY

Tel: KATTY: 0480 68 06 39

e-mail: katty.yde67@gmail.com

Bart Geerts

Tel: BART: 0474 69 70 65

e-mail: trancebart@hotmail.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Trainer: Cornelis Christian, Van Houcke Nyo, Claus Ybe, De Munck Tuur, Versyp Miel, Rotsaert Vic, Trainer: Yde Katty

Midden:

Warlop Fons, Voet Jasper, De Graeve James, Moreel Felix, Michels Wannes.

ONDER:

Afgev.: Geerts Bart, Geerts Milo, De Backer Bas, Cnudde Tein, Vandewiele Batist, Tournet Ayden, Scheers Siemen.

U9

Contactgegevens: Trainer(s): STEVEN DE BRUYCKERE

Tel: 0486 68 61 44

e-mail: steven.de.bruyckere1@telenet.be

GUY DE SLOOVERE

Tel: 0477 68 65 69

e-mail: de.sloovere@proximus.be

(van links naar rechts)

BOVEN:

Yde Katty (trainer), De Welde Louis, Lagrange Matz, Deronne Mathis, Coene Matz, De Sloovere Baptiste, Toms Daniel, De Bruyckere Steven (trainer)

MIDDEN:

Van Houteghem Tibo, De Coster Joppe, Depoorter Maurice, Dhondt Lennert, Lippens Loes.

Onder:

Dhondt Hendrik (afgevaardigde), Heyerick Lars, Rotsaert Bert, Arickx Thibeau, Van De Maele Kas, De bruyckere Cas, Van Autreve Remi.

U10

–> Contactgegevens: Trainer: JOCHEN HEYLENS

Tel: 0472 22 68 12

e-mail: jochen_heylens@hotmail.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Afg. Coorevits Pieter, Van Gyseghem Jens, De Backer Torben, Heylens Bram, Lapauw Lowie, Coorevits Ferre, Cordier Neill, Trainer: Heylens Jochen.

ONDER:

Schepens Arthur, Martens Casper, Hertoge Maxime, Desmet Linus, Munioz-Van Daele Emililio,

Amerouss Amina, De Boo Bailey, Dekie Obe, Cnudde Mathis.

U11

–> Contactgegevens: Trainer: DYLAN CLAES

Tel: 0472 38 84 80

e-mail: ltdylan@hotmail.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Trainer: Claes Dylan, Mayson Verschelde, Gerben Tanghe, Max De Smet, afgevaardigde: Hendrik Dhondt,

ONDER:

Arnout Dhondt, Tiebe Desmet, Seppe Arslyder, Cara Van Thorre, Cyriel Neirynck.

U12

–> Contactgegevens: Trainer: TIBO VAN STEENKISTE

Tel:0496 05 39 94

e-mail: tibo_vansteenkiste@hotmail.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Trainer: Yves Neirynck, Oscar T’sjoen, Arne Mortier, Daan Van Reybrouck, Robbe Heirman, Julien Boerjan,

Kobe Desmet, Trainer: Tibo Van Steenkiste.

MIDDEN:

Kas Lannoo, Juul De Baets, Jools Dhondt, Wout Verleysen, Matteo De Smeytere, Felix Yde.

ONDER:

Liam Neirynck, Jason Verschelde, Victor Motheu, Mauro Coppens, Thibe Demeulemeester, Kobe Blanhaert.

U13

–> Contactgegevens: Trainer(s): HANS DEJAEGER

Tel: 0479 87 10 52

e-mail: hans.dejaeger@hotmail.com

BART VAN HOUTTE

Tel: 0497 51 44 14

e-mail: familie.vanhoutte.lambert@gmail.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Trainer: Bart Van Houtte, Ga√ęthan Van Rysseghem, Free Vanderstichelen, Quinten De Vos, Lennert De Backer, Kobe Timmerman, Wout Timmerman, Trainer: Hans Dejaeger.

MIDDEN:

Kobe Claus, Jelle Heyerinck, Laura Michels, Matheo Van Houtte, Berre Soetaert, Audric Vindevogel.

ONDER:

Sennon Desal, Eppo Desmet, Emile Meysmans, Elano Soetaert, Vic Lammertijn, Arno Naert,

U15

–> Contactgegevens: Trainer(s): MARTENS PIETER

Tel: 0499 36 58 94

e-mail: martenspi@telenet.be

GIANNI T’JAMPENS

Tel: 0478 82 28 74

e-mail: gianni_t@hotmail.be

(van links naar rechts)

BOVEN:

Jef Verhaelst, Sen Arickx, Lars De Smyter, Nathan Devreese, Felix De Clercq, Viek Van Assche,

Thibo Van Hastel, Berk Beatse, Felix Van Kerckhove, Katho Michels, Kobe De Smet.

MIDDEN:

Pieter Martens, Boris Devreese, Andres Vanhaesebroeck, Ewout De Vreeze, Finn Spiesschaert,

Tibo De Cuyper, Bixente Lapaige, Daan Declerck, Artuur De Boever, Lowie Cozijns,

Baptiste Boerjan, Matteo Denolf, Victor De Willemacker, Gianni Tjampens,

ONDER:

Mathieu Desmet, Rutger De Backer, Rune Ghesquiere, Roel Wieme, Nand Rombaut, Warre Dubois,

Dorian Rogiers, Lars Neirynck, Jarne Neirynck, Daan De Smyter, Alexander vermeeren, Jean Quinryn.

U17

–> Contactgegevens: Trainer: JOHNNY KOEKS

Tel: 0497 57 49 75

e-mail: johnnykoeks2@gmail.com

(van links naar rechts)

BOVEN:

Trainer: Johnny Koeks, Vanbrabandt Mattis, De Weirdt Thias, Tibe De Volder, Mart Allegaert,

Tycho Van Wonterghem, Afgevaardigde: De Weirdt Dieter.

ONDER:

Xander Verkinderen, Emile De Smul, Lennert Van Der Beken, Timon Van De Walle, Thomas Allij,

Kyandro Martens, Lucas Stivaletta.